Açı Eğitim Kurumları – YKS Kursu 12. Sınıf ve Mezun

Şirinevler Açı şubesi olarak az mevcutlu sınıflarımızda öğrencilerimize homejen öğrenme modeli ile başarılı bir sınav hazırlık dönemi planlıyoruz. Hem yks kurslarımızda hem lgs kurslarımızda hedefi yüksek olan öğrencilerimizin en iyi adresi olmaktan mutluyuz. Sizde ayrıcalıklı bir sınav hazırlığı istiyorsanız eğitim danışmanlarımız size gerekli bilgileri vermekten mutluluk duyarlar.

            Olarak YKS, TYT ve AYT kurslarımızda ve LGS kurslarımızda alanında uzman ve dinamik eğitmen kadromuzla, tüm öğrencilerimize sınavlarda yüksek başarı sağlayacakları akademik ortamı sunuyoruz.

Düzenli seviye sınavları ve etütlerle öğrencilerin konuları pekiştirmeleri ve eksiklerini görerek bu eksik konuları tamamlamaları sağlanır.

www.kurslarburada.com sitesinden kayıt olan öğrenciler tüm kurslarımıza hem indirimli hem de sigortalı olarak kayıt olurlar.

Dershane ve kurslara sigortalı olarak kayıt olanlar eğitim sürecinde kötü sürprizlerle karşılaşmazlar. İstanbul’da binlerce, sigortalı dershanemiz kursumuz ve kolejimiz bulunmaktadır.

Kurslarımızda sosyal mesafe kurallarına uygun olacak şekilde, hijyenik ortamda derslerimiz işlenmektedir.


Sınavlarda derece yapan öğrencilerimiz sayesinde ilçemizin en başarılı ve veliler tarafından tercih edilen yks ve lgs kursu olduk.  Şubelerimizde hem Lgs hazırlık sınıflarında hem üniversite hazırlık sınıflarında TYT AYT YKS Kurs Programı bulunmaktadır. Yks ve lgs kursu programlarımız hafta içi 4, hafta sonu 2 gün, Mezun Gruplarımızın ise hafta içi 5, hafta sonu 1 gün şeklindedir.

Sınıflarımız 1-8 kişilik olup, tüm dersler alanında uzman branş öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Sınıf derslerimizin yanı sıra, öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre sınırsız özel ders verilmektedir.

Tüm öğrencilerimizin çalışmaları her zaman tarafımızca takip edilir.

Öğrencilerimizin Üniversite Sınavlarına Hazırlıkta maksimum performansta çalışmaları sağlanır.

TYT Kursu ve YKS Kursumuzda, öğrencilerimiz için haftada bir kez TYT ve YKS Denemesi yapılır.

Deneme Sınav Sonuçlarına göre öğrencilerimizin durumu devamlı olarak kontrol edilir.

Sınavlardaki eksikliklerini gidermek üzere özel dersler yazılır.

Öğrencilerimiz hafta sonu ve hafta içi sınıflarımıza seviyelerine göre yerleştirirler. Azami başarı gösterebilmeleri için sınıflarının, eğitim koçlarıyla, sürekli iletişim halindedirler.

İstanbul’daki yüzlerce yks ve lgs kurs şubelerimizin hepsinin kurs fiyatları farklıdır bu nedenle eğitim danışmanlarımı arayarak ilgilendiğiniz şubenin fiyatlarını ve eğitim detaylarını öğrenebilirsiniz. Siz de hemen bizi arayın en iyi kursa en uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle kayıt olun.

Tüm LGS, YKS, TYT, AYT Kurslarımız Hakkında Bilgi Almak, Avantajlı Fiyat İmkanlarından Faydalanmak ve Sigortalı Kayıt Fırsatlarından yararlanmak için; 

Arayın  08505503540

Tüm LGS Kurslarımız İçin TIKLAYIN

Tüm YKS, TYT, AYT Kurslarımız İçin TIKLAYIN

Open chat
Hangi Kurs için Yardımcı Olabilirim ?
Selam Size Hangi Dershanemiz veya kursumuz hakkında bilgi verebilirim