Hocalara Geldik YKS Avcılar

hocalara geldik tyt ayt lgs

Hocalara geldik YKS Avcılar başarı merkezi olarak, Yks kursumuz ilçemizin en iyi üç kurumu arasında yer almaktadır. Tüm Yks dersi branşlarında alanında uzman ve dinamik eğitmen kadromuzla, tüm öğrencilerimizin sınavlarda yüksek başarı sağlayacaklarını garanti ediyoruz. En iyi Yks, Tyt, Ayt kursu olmamızın sebebi, öğrencilerimizi konu bilgisi ve deneme sınavı sonuçlarına göre uygun sınıflarda dağıtıyoruz. Hafta sonu ve hafta içi sınıflarımıza seviyelerine göre guruplara ayrılarak uygun düzeylerde öğrenme sınıfları hazırlıyoruz. Azami başarı gösterebilmeleri için sınıflarının, eğitim koçlarıyla, sürekli iletişim halinde kalmasını sağlayarak. Öğrencilerimizin eksik konularını belirlemek ve eksiklerini en kısa zamanda tamamlamak için gerekli planlamayı yapıyoruz.

Kurslar burada sitesinden ön kayıt yapan öğrenciler tüm kurslarımıza hem indirimli hem de sigortalı olarak kayıt olurlar. Yks kursu şubemize sigortalı olarak kayıt olanlar eğitim sürecinde kötü sürprizlerle karşılaşmazlar.

YKS SINAVI BAŞARI ORANIMIZ NEDEN YÜKSEK, ÜNİVERSİTE SINAV DERECELERİMİZ NEDEN FAZLA?


Öğrencilerimize konu bilgileri kadar soru çözme tekniklerinin de önemli olduğunu anlatıyoruz. Yks maratonunda yarışan öğrencilerimizin sınav hazırlık sürecinin uzun bir yol olduğunu öğretiyoruz. Bunu öğrenen öğrencilerimiz planlı ve düzenli çalışmanın önemini kavrıyorlar. Buna bağlı olarak Tyt konu ve soru çalışmalarını yaparken kurs rehberlik öğretmenlerimizin verdiği öğrenci çalışma planına uymaya gayret gösteriyorlar.

TYT ve YKS SINAVINDA ÖĞRENCİNİN BAŞARISINI ARTTIRAN YKS KURSU ÇALIŞMALARI NELERDİR?


Hocalara geldik YKS Avcılar başarı merkezi

Birincisi Yks Kursu, öğrencileri seviyelerine göre uygun sınıflara yerleştirmelidir. Böyle yapmazsa aynı sınıftaki adayların seviyesi farklı olur. Yoksa öğretmen konuyu hangi seviyeye göre anlatacağını bulamaz. Bu durum da bazı öğrencilerin konuyu anlamamasına sebep olur. Bazı öğrenci de o konuyu iyi bildiği için sıkılır ve hiçbir şey öğrenmemiş olur. Konuyu bilen öğrencinin zamanı boşa harcanmış olur. İkincisi Yks kursu deneme sınavlarını belli aralıklarla ciddi sınav ortamında uygulamalıdır. Sınav sonuçlarını doğru analiz ederek öğrencinin eksik konularını doğru belirlemelidir. Üçüncüsü öğrencilerin Yks sınavında yüksek başarı göstermesini sağlayacak etken şudur. Bu eğitmen kadrosunun kalitesi ve becerisi olacaktır. Birçok kurs ve kurum on kişilik eğitmen kadrosunu kurarken büyük hatalar yaparlar. Kurs yöneticileri sahipleri kadrodaki temel derslerin öğretmenlerine daha yüksek ücret maaş öderler. Ancak pek önemsenmeyen derslerin öğretmenlerine uygun ücreti vermekten kaçınırlar. Bu nedenle öğrenci bazı derslerden iyi bir eğitim almış olur ama diğer derslerden istenilen seviyede hazırlık yapmamış olur.

Bizim yks kursu şubemizde öğrenciler kursa zamanında gelirler. Öğrencilerin derste telefonlarını çıkarmaları, telefonlarına cevap vermeleri ve mesajlaşmaları yasaktır. Bu sınıf içi şartlar velilere kayıt sırasında anlatılır. Derste telefon kullanan öğrenci olursa o öğrenci sınıfını değiştirir. Hem öğrenci velisi hem kurs yöneticisi işler yolunda zanneder. Ama öğrenci bazı derslerden zayıf kalır ve sınavdan sonra bu derslerin önemi ortaya çıkar. Kısaca şöyle söyleyebiliriz ki Yks kursu yöneticileri öğretmen kadrolarındaki her öğretmene gerekli önemi göstermelidir. Dönem içinde öğretmen kadrosuna gerekli seminer desteği vermelidir. Böylece YKS sınavına hazırlanan adayların ihtiyaçlarına yönelik yaklaşımı ve destekleme yapmayı onlara iyi anlatmalıdır. Eğer siz de öğrenciniz yks kurslarından akademik başarısını kanıtlamış olan bir kursta eğitim almasını istiyorsanız hemen eğitim danışmanlarımızı arayarak randevunuzu alın. Yks kursu şubemizi görüp bilgi aldığınızda en doğru yks kursunda olduğunuzu anlayacaksınız.

Arayın 08505503540

Veya

Tüm LGS Kurslarımız İçin TIKLAYIN
Tüm YKS, TYT, AYT Kurslarımız İçin TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Hangi Kurs için Yardımcı Olabilirim ?
Selam Size Hangi Dershanemiz veya kursumuz hakkında bilgi verebilirim