Firuzköy Mektebim Ortaokulu Koleji Esenyurt

Firuzköy Mektebim Ortaokulu Koleji Esenyurt

Firuzköy Mektebim özel ortaokulu Koleji Esenyurt için avantajlı fiyatlara kurslarburada.com sitesinden ulaşabilirsiniz. İstanbul’un en iyi lise yerleştirme ortalamasına sahip olan kolejiyiz. Tüm öğrencilerimize özel haftalık ders programları yaparak onlara ezberlemeyi değil öğrenmeyi öğretiyoruz. Öğrencilerin sınıf ve seviyelerine göre hazırlanmış eğitim materyalleri kullanmamız kavrama ve öğrenme oranını arttırmaktadır. Uygulamalı derslerde düzenli pratik ve egzersizler öğrenmeyi daha kalıcı hale getirmektedir. Rehberlik servisimiz öğrencilerin akademik gelişimlerini ve sosyal gelişimlerini takip ederek onların doğal yöntemlerle ilerlemesini sağlamaktadır.

İstanbul’un en iyi en başarılı kolejlerinden biri olan okulumuzda, İstanbul’un en başarılı öğretmenleri çalışmaktadır. Bu nedenle Velilerimiz İstanbul’un en iyi yabancı dil eğitimi hangi kolejde diye sormaktadır. O nedenle Kolejimizin 3 yıllık dil öğrenme başarı raporlarını incelemelerini tavsiye ederiz. Bu başarımız sadece işitsel ve görsel yabancı dil eğitimi vermemizden değildir. Zira bu başarı öğrencilerimizin öğrendiği yabancı dili aktif olarak kullanmasından kaynaklanmaktadır.

Öncelikle Öğrenciler hayatı bir bütün olarak algılar. Bu nedenle kalıcı öğrenme için birbirini tamamlayan ve tekrar eden güçlü öğrenme kurgularına ihtiyaç duyar. Her şeyden önce Kolejimiz ilkokul programı, Türkçeyi merkeze alan bütüncül bir yaklaşımla hazırlanmıştır. Sonrasında Program, zenginleştirilmiş ve derinleştirilmiş içeriğiyle MEB müfredatına bağlı olarak öğrencilerimizde kalıcı öğrenme sağlanır. Bunu başaran öğrencilerimiz daha sonrasında ortaokulda ve lise düzeyinde daha başarılı olurlar.

 Akademik sınavlardaki başarıyı arttırmak için çalışan branş öğretmenleri komisyonumuz öğrencilerin yeterli etüt ve deneme sınavına katılmasını sağlamaktadır.

Firuzköy Mektebim Ortaokulu Koleji Esenyurt

Firuzköy Mektebim özel ortaokulu Koleji Esenyurt ‘da İstanbul un en iyi Yabancı Diller İngilizce Almanca Bölümü bulunmaktadır.
Muhakkak ki İlkokul Ortaokul ve liselerimizde İngilizce programında öğrenciler yaşayarak öğrenir. Böylece odeli çerçevesinde gramer doğruluğundan önce anlamsal akıcılığı geliştirmeye teşvik ediliyor. Bu sebeple öğrenciler okulun her alanında İngilizce anlamaya ve konuşmaya fen laboratuvar dersinde, bilişim ve kodlama dersinde, kulüp etkinliklerinde, teşvik ediliyor.

Öğrenciler 2. sınıftan itibaren Fransızca, Almanca ve İspanyolca seçmeli derslerinden birini tercih eder. Erken yaşta 2. yabancı dil eğitimine başlayarak dünya vatandaşı olma yolunda büyük bir adım atmış olurlar.

İstanbul’un En İyi Başarı düzeyi Olan Kolejimizde Ölçme ve Değerlendirme


Bilinmelidir ki Kolej şubelerimizde ölçme değerlendirme, öğrenmenin ayrılmaz bir parçasıdır. Bu nedenle müfredat konuları ve öğrencilerin bilişsel, duygusal, fiziksel ve sosyal açıdan gelişimleri değerlendiriliyorr. Okul veliler ile yakın ve düzenli iletişim kurarak öğrencilerin gelişimi hakkında bilgi verir. Öğrencilerin davranışları, çalışmaları ve öğrenme tarzları hakkında paylaşımda bulunmaktadır. Böylece Yıl içinde yapılan ölçme ve değerlendirmelerden elde edilen süreç ve sonuç odaklı veriler velilerimizle düzenli olarak paylaşılıyor.

Sonuç olarak Özel okulumuzdaki eğitim, öğretim programımız veya yıllık okul ücretlerimiz için danışmanlarımızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Kurslar Burada kullanıcılarına özel fiyat indirimleri ve taksit olanağı sunulmaktadır.

Detaylı bilgi için danışmanlarımızı arayınız 08505503540

Tüm seviyelerdeki özel okulları incelemek ve avantajlı kayıt imkanlarından

faydalanmak için TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Hangi Kurs için Yardımcı Olabilirim ?
Selam Size Hangi Dershanemiz veya kursumuz hakkında bilgi verebilirim