Sarıyer Dünya Bölgesel İncelme Merkezleri

Protez tırnak ve ipek kirpik

Sarıyer Dünya Bölgesel İncelme Merkezleri 4 Boyutlu İncelme yardımınıza koşuyor. Farklı vücut şekillendirme teknolojilerini kişiye özel harmanlayarak ideal sonuçların alınmasını sağlıyor. Diyetle desteklendiğinde hem bölgesel incelme hem de zayıflama sağlayan bu yöntemde dört farklı teknoloji kullanılıyor. Unipolar radyofrekans, ritmik vakum, soğuk lipoliz ve ultrason.

Yağ hücrelerini azaltmayı hedefleyen bu yöntem, deride sıkılaşma yarattığı için derinin daha gergin görünmesini sağlıyor. Bu sebeple de “liposuction” ameliyatlarının sonrasında görülen sarkma problemleri yaşanmıyor. Alınması hedeflenen sonuç için kişinin yaşı, cinsiyeti ve cildin sarkıklık durumunun önemli olduğunu unutmamak gerekiyor.

“Houte Couture İncelme” olarak da adlandırabileceğimiz 4 Boyutlu İncelme bu alanda uzman olan kişilerce uygulanacak bölgeye ve kişinin beklentisine göre uygulanır.

4 BOYUTLU İNCELME HANGİ BÖLGELERDE UYGULANIR

4 Boyutlu incelme vücutta fazla biriken yağın olduğu neredeyse tüm bölgelerde kolayca uygulanabilir. Ancak En popüler iki bölge bel çevresi ve basenlerdir. Bunlarında yanında üst kol sarkmaları, gıdı sarkmalarında da etkilidir.

Sarıyer Soğuk Lipolizle Bölgesel İncelme

Soğuk lipoliz, yağ hücrelerini belirli bir dereceye kadar soğutarak, böylece bu hücrelerin vücuttan atılmasına olanak tanır. Liposuction gibi cerrahi bir işleme gerek duymadan yağ hücrelerini dondurup daraltır. Ve büzülerek bozulmasına neden olur. Biyolojik ismi “apoptosis” olarak bilinen bu süreçte yağ hücrelerinin yapısı bozulduğu için kendilerini imha ederler. Bu da soğuk lipolizi diğer bölgesel incelme metodlarına göre daha tercih edilir kılar.

Sarıyer Dünya bölgesel incelme merkezleri.

Soğuk lipoliz genelde yağ yoğunluğu fazla olan bölgelerde. Soğuk lipoliz işlemi uygulandıktan sonra vücutta başlayan süreç yağların kendilerini imha etmesi ve vücuttan atılmasıdır. Bu süreç ortalama 2-6 ay sürer. 2 ayda sonuç görseniz dahi 6 aya kadar vücudunuz yağ hücresi atmaya devam edecektir. Bir seansta yapılan bölgedeki ortalama yağ atımı %40 dolayındadır.

SOĞUK LİPOLİZ NE KADAR SÜRER?

Soğuk lipoliz işleminde uzmanınız istenen bölgelere estetik cihazın başlıklarını bağlamadan önce özel bezi uygulanacak alana yapıştırır. Sonrasında cihazın başlığını buraya getirdikten sonra işlemi başlatır. İlk başta yağlı derinin vakum ile çekildiğini ve soğuduğunu hissedersiniz, sonrasında vücudunuz bu duruma alışır. İşlem bir bölgede 1 saat sürer.

Sarıyer UniPolar Radyofrekans

UniPolarTM teknolojisi, tek bir elektrot aracılığıyla uygulanan bölgedeki dokuya doğrudan yüksek radyo frekans enerjisi ileten benzersiz bir teknoloji kullanır. Bu odaklanmış enerjiyi 20 milimetre derinliğe vermek cilt içindeki su moleküllerinin hızlı rotasyonunu ve sürtünmeye yol açarak rahatsızlık vermeden derin, etkili ve güvenli bir dermal ısınmayı sağlar.

Isı cilt dokusunun derinliklerinde üretilip yağ hücrelerini ve kolajen liflerini hedef alır. Elde edilen sonuç; cilt gerilirken yağ hacmi azalır. Bu da cildi şekillendirir ve selülitli bir bölgeyse iyileştirir.

Hem kadın hem erkeklerin kullanabileceği bu yöntemde acı ve ağrı hissedilmez. Uygulama sırasında deri altında 60°C sıcaklığa ulaşılmasına kullanılan cihazın başlığındaki soğutma sayesinde cilt yüzeyinde 40-45°C sıcaklık gözlemlenir.

Sarıyer Selülit Bakımı

Selülit, zayıf veya kilolu tüm kadınlarda görülebilen cildin portakal kabuğuna benzer görüntüsüne verilen isimdir. Selülit dokularımızdaki lenf dolaşımının herhangi bir sebepten dolayı yavaşlaması sonucunda, hücreler arasında lenf sıvısının birikmesiyle meydana gelmektedir.

Selülitli kişiler hayatlarını spor ve beslenme alanında düzenlerlerse selülitlerde azalma olur. Ancak bu istenen seviyede olmaz. Bu nedenle Selülitle savaşta dışarıdan etki eden farklı ve etkili yöntemler vardır.

SELÜLİT GİDERME YÖNTEMLERİ

Selülit Masajı

Özel bir teknikle, eğitimli kişiler tarafından uygulanır. Bu masaj yöntemi ile selülit oluşan kan dolaşımı arttırılarak lenf dokusunun eski halini alması sağlanır.

Vakum Terapi

Vakum Terapi, deri ve deri altı dokulara negatif basınç (aspirasyon, vakum) uygulayarak kan ve lenf dolaşımı ile hücre tamirini arttıran, selülitleri azaltan bir uygulamadır. Çalışma prensibi şu şekilde açıklanır. Selülitin oluşmasında etkili olan fibröz bantları, yapışık oldukları yağ hücrelerinden vakum terapi uygulaması ile ayrıştırılıp selülitlerde azalma sağlanmaktadır.

Radyo Frekans Uygulaması

Sarıyer Dünya Güzellik Merkezleri olarak tüm güzellik uygulamalarını size sunmak için alanında uzman olan garantili ve referanslı güzellik merkezleri ile iş birliği yapılmaktadır. Kurumsal işbirliği yaptığımız güzellik bayilerimiz bizim müşterilerimize tüm güzellik uygulamalarında %20 indirim uyguluyorlar. Güzellik hizmetinizin hem garantili hem indirimli olmasını sağlıyoruz.

TÜM BÖLGESEL İNCELME VE SELÜLİT BAKIMI UYGULAMALARI

HAKKINDA

BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN DANIŞMANLARIMIZI ARAYIN VEYA TIKLAYIN.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Hangi Kurs için Yardımcı Olabilirim ?
Selam Size Hangi Dershanemiz veya kursumuz hakkında bilgi verebilirim