Vatan Akademi YKS TYT LGS Kursu Fatih

Vatan Akademi YKS TYT LGS Kursu Fatih

Vatan Akademi YKS TYT LGS Kursu Fatih. Vatan Akademi TYT AYT Akademi kurs olarak YKS, TYT ve AYT kurslarımızda ve LGS kurslarımızda alanında
uzman ve dinamik eğitmen kadromuzla, tüm öğrencilerimize sınavlarda yüksek başarı sağlayacakları akademik ortamı sunuyoruz. Bu nedenle düzenli seviye sınavları ve etütlerle öğrencilerin konuları pekiştirmeleri ve eksiklerini görerek bu eksik konuları tamamlamaları sağlanır.

Özellikle www.kurslarburada.com sitesinden kayıt olan öğrenciler tüm kurslarımıza hem indirimli hem de sigortalı olarak kayıt olurlar. Dershane ve kurslara sigortalı olarak kayıt olanlar eğitim sürecinde kötü sürprizlerle karşılaşmazlar. İstanbul’da binlerce, sigortalı dershanemiz kursumuz ve kolejimiz bulunmaktadır. Kurslarımızda sosyal mesafe kurallarına uygun olacak şekilde, hijyenik ortamda derslerimiz işlenmektedir.

Fatih’in en başarılı Yks kursu

Her şeyden önce Yks, Tyt, Lgs sınavında en çok çıkan soru tipleri nedir diye soruluyor. Bunlar temel matamatik ve Türkçe sorularıdır. Kursumuzda Yks, Tyt, Lgs sınavlarında başarı göstermek için şunlar yapılıyor.

Her şeyden önce sınavlarda derece yapan öğrencilerimiz sayesinde ilçemizin en başarılı ve veliler tarafından tercih edilen yks ve lgs kursu olduk. Bu arada şubelerimizde hem Lgs hazırlık sınıflarında hem üniversite hazırlık sınıflarında TYT AYT YKS Kurs Programı bulunmaktadır.

Yks ve lgs kursu programlarımız hafta içi 4, hafta sonu 2 gün,

Mezun Gruplarımızın ise hafta içi 5, hafta sonu 1 gün şeklindedir.
Birincisi Sınıflarımız 1-8 kişilik olup, tüm dersler alanında uzman branş
öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.
İkincisi sınıf derslerimizin yanı sıra, öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre sınırsız
özel ders verilmektedir.
Üçüncüsü tüm öğrencilerimizin çalışmaları her zaman tarafımızca takip ediliyor.
Dördüncüsü öğrencilerimizin Üniversite Sınavlarına Hazırlıkta maksimum
performansta çalışmaları sağlanıyor.
Beşincisi TYT ve YKS Kursumuzda, öğrencilerimiz için haftada bir kez TYT ve YKS Denemesi yap.
Altıncısı Deneme Sınav Sonuçlarına göre öğrencilerimizin durumu devamlı olarak kontrol ediliyor.
Son olarak Sınavlardaki eksikliklerini gidermek üzere özel dersler yazılıyor.

Fatih’in en başarılı TYT AYT kursu

Vatan Akademi YKS TYT LGS Kursu Fatih

Tyt, Yks, Lgs sınavında barajı geçmek için kaç soru yapmak gerekiyor? Tyt, Yks, Lgs sınavında barajı geçmek için kaç net yapmak gerekiyor?

Her şeyden önce öğrencilerimiz hafta sonu ve hafta içi sınıflarımıza seviyelerine göre yerleştirirler. Daha sonra azami başarı gösterebilmeleri için sınıflarının, eğitim koçlarıyla, sürekli iletişim halindedirler. Bilinmelidir ki İstanbul’daki yüzlerce yks ve lgs kurs şubelerimizin hepsinin kurs fiyatları farklıdır. Bu nedenle eğitim danışmanlarımı arayarak ilgilendiğiniz şubenin fiyatlarını ve eğitim detaylarını öğrenebilirsiniz. bu nedenle Siz de hemen bizi arayın en iyi kursa en uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle kayıt olun.

Fatih’in en başarılı LGS kursu ile Lgs sınavıyla öğrenci alan nitelikli güzel liselere geçiş yapılır.
Tüm LGS, YKS, TYT, AYT Kurslarımız Hakkında Bilgi Almak için. Avantajlı Fiyat İmkanlarından Faydalanmak ve Sigortalı Kayıt Fırsatlarından yararlanmak için;

Arayın 08505503540

Veya

Tüm LGS Kurslarımız İçin TIKLAYIN
Tüm YKS, TYT, AYT Kurslarımız İçin TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Hangi Kurs için Yardımcı Olabilirim ?
Selam Size Hangi Dershanemiz veya kursumuz hakkında bilgi verebilirim